متن خبر

تاسیس مرکز کالیبراسیون برای تسهیل خدمات به صنعت

شرکت المپیوس با تاسیس یک مرکز کالیبراسیون در شهر پرت استرالیا قصد دارد فرآیند کالیبراسیون تجهیزات صنعتی را در بخش غرب استرالیا تسریع کند.
تاریخ : 1396/08/07 تعداد بازدید : 495
شرکت المپیوس اعلام کرد که مرکز کالیبراسیون جدید در شهر پرت استرالیا ایجاد کرده است تا با استفاده از آن به نیاز در حال رشد مشتریان خود در صنعت پاسخ دهد.
کلم کینسلا از متخصصان شرکت المپیوس می‌گوید: «تمرکز اصلی این مرکز آن است که روی خدمات محلی کار کند و زمان مورد نیاز برای کالیبراسیون را کاهش دهد. هرچند زمان مورد نیاز برای کالیبراسیون را نمی‌توان تغییر داد اما زمان و هزینه ارسال تجهیزات به ملبورن را می‌توان با ایجاد مرکزی در پرت، تقلیل داد.»
این مرکز کالیبراسیون می‌تواند به صنایع مختلف نظیر نفت و گاز، دفاعی و معدنی خدمات کالیبراسیون ارائه کرده و در نهایت به کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در زمان کمک شایانی کند.
این شرکت دارای فناوری‌های تست مختلف برای تجهیزاتی نظیر میکروسکوپ، اولتراسونیک، مترولوژی نوری، تجهیزات XRD و XRF است.
کالیبراسیون فرآیندی ضروری برای بیشتر تجهیزات است اما این کار در عمل مشکلاتی برای کارخانه‌ها ایجاد می‌کند. تاسیس این مرکز می‌تواند به کاهش زمان کالیبراسیون این تجهیزات کمک شایانی کند.
کینسلا می‌گوید: « ما روی زیرساخت‌ها و نیروی انسانی این مرکز سرمایه‌گذاری می‌کنیم تا بتوانیم با استفاده از آن، بازار محلی را منطقه پرت استرالیا پشتیبانی کنیم.»
این شرکت روش‌های نوین مشخصه‌یابی را با هم ترکیب کرده و در نهایت ابزار و روش‌هایی برای بازرسی و تعیین اشکالات ساختاری نظیر ترک، حفره، تخلخل و دیگر مشکلات داخلی نظیر بی‌نظمی در ترکیب شیمیایی ارائه می‌دهد.