متن خبر

ارائه مشاوره تخصصی در زمینه استانداردسازی محصول به شرکت های حاضر در نمایشگاه فناوری نانو

یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو در روزهای 21 الی 24 مهرماه سال 1397 برگزار گردید
تاریخ : 1397/07/25 تعداد بازدید : 249

یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو در روزهای 21 الی 24 مهرماه سال 1397 برگزار گردید و کارگروه استاندارد و ایمنی با حضور در این نمایشگاه، به ارائه و معرفی دستاوردهای خود پرداخت. در این دوره از نمایشگاه که با روز ملی و هفته استاندارد مقارن گردیده بود، کارشناسان کارگروه استاندارد و ایمنی علاوه بر تشریح برنامه ها و فعالیت های خود، به معرفی استانداردهای ملی و بین المللی تدوین شده برای بازدید کنندگان از غرفه این کارگروه پرداختند.

یکی از اقدامات جدید این کارگروه در این دوره از نمایشگاه، برگزاری جلسه مشاوره در زمینه استانداردسازی محصولات با شرکت های حاضر در نمایشگاه بود. برای این منظور از کارشناسان و مدیران شرکت ها دعوت گردید تا ضمن حضور در غرفه کارگروه استاندارد و ایمنی، با خانم مهوش سیفی، یکی از کارشناسان با سابقه سازمان ملی استاندارد، در خصوص استانداردسازی محصولات خود تبادل نظر و مشاوره کنند. در جلسات برگزار شده با نماینده شرکت ها، خانم سیفی به پاسخ دهی پرسش ها و ارائه راهنمایی های مورد نیاز به آنها پرداخت.

لازم به ذکر است کارگروه استاندارد و ایمنی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، همواره آماده همکاری و حمایت از شرکت های تولید کننده محصولات نانو برای تدوین استاندارد و استانداردسازی محصولات خود می باشد.